Кожен новий день - це шанс змінити своє життя.

"Життя пройде, немов вода,
і відцвіте, немов вишнева гілка....
В житті одна помилка - не біда.....
Біда, коли усе життя - помилка."

Ліна Костенко

12/11/2017

Сучасний підхід вчителя до планування позакласної роботи як засіб стимулювання інтересу учнів до уроків зарубіжної літератури

     08.12.2017 р. на базі НВК  «Скоморохівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» проведено засідання творчої групи вчителів зарубіжної літератури Тернопільського району та Великогаївської ОТГ з проблеми «Сучасний підхід вчителя до планування позакласної роботи як засіб стимулювання інтересу учнів до уроків зарубіжної  літератури». Позакласна робота допомагає зацікавити учнів предметом, розширити та поглибити їхні знання, отримані на уроках.
     Методистом ТРМК Демидою О. Р. було надано методичні рекомендації щодо  організації  позакласної роботи із літературної освіти учнів у школі не обмежується лише рамками уроків за відповідними державними програмами. Принаймні, не повинна обмежуватися, оскільки, переслідуючи мету виховання зацікавленого та кваліфікованого читача, не можна розраховувати на успіх, якщо зацікавленість літературою закінчується дзвоником, що сповіщає про закінчення уроку. А позакласна та позашкільна робота саме і сприяє тому, аби зняти це обмеження, сприяти поглибленню творчих здібностей та естетичних смаків учнів, їхній самостійності та підвищенню їхньої читацької культури. Позакласна робота стала невід'ємною частиною навчально-виховного процесу, тобто обов'язковим елементом повноцінно організованої роботи.
       Нагадаємо, 2017 рік за ініціативою Президента України оголошено роком Японії в Україні. Цього року відзначається 25-річчя з часу визнання Японією незалежності України та встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами. А 45 років тому, за словами Президента України, «духовні столиці наших держав – Київ і Кіото – розпочали історію своєї дружби та тісних обмінів». Не викликає сумніву, що це ще один крок на шляху до співдружності двох країн, а зближення українського та японського народів посприяє розвитку діалогу культур.
    В ході семінару досвідом роботи з даної проблеми, а саме проведення тематики заходів тижня зарубіжної літератури поділилася досвідом Гержан С.М., вчитель-методист Петриківської ЗОШ І-ІІ ст., керівник районного методичного об”єднання.
       В рамках заходу Петришин М. С., вчитель   зарубіжної літератури НВК  «Скоморохівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ»  підготувала презентацію цікавих фактів про Японію, показову чайну церемонію, майстер-клас з оригамі та з приготування страв японської кухні.
















Немає коментарів:

Дописати коментар