Кожен новий день - це шанс змінити своє життя.

"Життя пройде, немов вода,
і відцвіте, немов вишнева гілка....
В житті одна помилка - не біда.....
Біда, коли усе життя - помилка."

Ліна Костенко

Конкурси2016-2017 н.р. 

Міжнародна гра зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower» для учнів 1-11 класів .

Шановні колеги! 

Дорогі школярі та їхні батьки!

20.10.2016р.
Українська асоціація викладачів зарубіжної літератури (УАВЗЛ) спільно з Творчим об`єднанням «Соняшник» просять Вас підтримати щойно започатковану Міжнародну гру зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower» та заохотити учнів 1-11 класів до участі в ній.
Що конкретно дасть школярам участь у Міжнародній грі «Sunflower»?
З-поміж цілої низки обґрунтованих відповідей виділимо лише основні:
- Дозволить виявити і/або розвинути творчі здібності учнів.
- Сприятиме їхньому долученню до найвищих досягнень світової літератури й культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, вихованню естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, словом, формуватиме Людей Культури, і, зокрема, робитиме їх конкурентноспроможнішими в наш час напруженого інтелектуального змагання як цілих народів, так і окремих індивідів.
- Допоможе відпрацювати навички роботи із тестовими формами контролю їхніх навчальних досягнень, що необхідно для успішного складання ЗНО з метою вступу до ВНЗ, особливо на бюджетну форму навчання.
- Дасть шанс швидше визначитися з майбутнім фахом і навіть знайти випускникам шкіл потенційних роботодавців, оскільки до проведення Міжнародної гри «Sunflower» на її різних етапах долучене широке коло найкращих авторитетних вітчизняних і зарубіжних фахівців: освітян, науковців, письменників, перекладачів, дипломатів, менеджерів та ін.

....Як казали древні китайці, «навіть шлях довжиною цілих 1000 лі починається з першого кроку». Тож вирушаймо разом – сміливих супроводжує успіх! А дорогу підкаже «Sunflower», котрий завжди тягнеться до Сонця Світової Літератури....30 листопада 2016 року відбудеться обласна науково-практична Інтернет-конференція «Новітні інформаційно-комунікаційні технології в навчальному процесі: актуальні проблеми».
Для участі в роботі конференції запрошуються вчителі ЗНЗ, методисти РМК (ММК), ТКМЦ НОІМ, МК ОТГ.
Участь в конференції безкоштовна.
Ознайомитися з вимогами до оформлення публікацій можна за посиланнямhttp://kafikt.blogspot.com/p/blog-page_29.html.
Для включення теми до програми конференції та розміщення матеріалів учаснику необхідно до 25 листопада 2016 року подати до оргкомітету: заявку на участь в конференціїhttps://goo.gl/forms/1pzzIxEAFGPNJe0q2 та текст публікації на адресу: o.oleksyuk@ippo.edu.te.ua .
За підсумками роботи Інтернет-конференції планується випуск електронного збірника з матеріалами конференції, який можна буде завантажити в PDF-форматі на сайті кафедри змісту і методик навчальних предметів та з інституційного репозитарію ТОКІППО. 
Запрошуємо вчителів району взяти участь у роботі конференції. Увага: конкурс для вчителів світової літератури! 
2015 р.
10 червня 2015 р.


Оголошується учнівський творчий конкурс «Моя літня зустріч з книжкою» на кращий відгук про прочитану під час канікул книжку. Вибір художнього твору не обмежується. Книжка може бути за програмою або самостійно обраною для читання учнем. Мета нашого конкурсу допомогти розкрити творчі здібності ваших учнів та привернути їхню увагу до книги.
Конкурс проводиться для учнів 5-8 класів.
Вимоги до оформлення робіт
Обсяг робіт не має перевершувати двох сторінок А-4.
Конкурсні роботи можна доповнити малюнками.
В анкеті учасника конкурсу необхідно вказати прізвище, ім’я, повну назву школи та клас, додати світлину. Учитель має стисло написати про захоплення учня (учениці).
До листа необхідно додати скановану квитанцію про передплату на журнал «Зарубіжна література в школах України» на друге півріччя 2015 року (терміном від 3 до 6 місяців).
Шановні вчителі, не забудьте вказати своє прізвище, ім’я, по батькові, домашню адресу, контактний телефон.
Надсилайте роботи на електронну адресу редакції:
antrosvit@ukr.net
Творчі роботи приймаються до 15-го вересня 2015 року.
Всі учасники конкурсу до кінця вересня отримають сертифікати, вчителі – подяки, переможці – дипломи та подарунки.
Бажаємо гарного відпочинку з книжкою на літніх канікулах!20 квітня  2015 р.

Напередодні святкування одного з найвеличніших християнських свят – світлого Христового Воскресіння - запрошуємо ваших вихованців узяти участь у творчому конкурсі

«Дух Великодня». 
Конкурс проводиться для учнів 5—8 класів у двох номінаціях:
Номінація «Молитва за Україну».Вірш. Обсяг – до однієї сторінки.
Номінація «Світло Христового Воскресіння». Есе. Обсяг – до двох сторінок.
Конкурсні роботи можна доповнити малюнками, аплікаціями, вишивками, витинанками, писанками, роботами з бісеру, композиціями у техніці орігамі або в будь-якій іншій техніці.

Вимоги до оформлення робіт

В анкеті учасника конкурсу вказати прізвище, ім’я, повну назву школи та клас, а також додати світлину . Учитель має стисло написати про захоплення учня (учениці).

До листа необхідно додати скановану квитанцію про передплату на журнал «Зарубіжна література в школах України» на 2015 рік терміном від 6 місяців (оформити передплату на журнал можна з будь-якого місяця).
Шановні вчителі, не забудьте вказати своє прізвище, ім’я, по батькові, домашню адресу, контактний телефон.
Надсилайте роботи на електронну адресу редакції: аntrosvit@ukr.net 


Творчі роботи приймаються до 20-го квітня 2015 року.

Всі учасники конкурсу отримають сертифікати, вчителі – подяки, переможці – дипломи та подарунки.

Бажаємо успіхів і творчого натхнення!


 Журнал "Зарубіжна література в школах України" оголошує новий конкурс для передплатників нашого часопису
«Виховуємо духовність»
Конкурс проводитиметься у двох номінаціях: «Конспект уроку» і «Виховний захід».Перед словесниками стоїть завдання – виховувати почуття любові та гордості за свою Батьківщину, прищепити, зберегти, примножити паростки духовності, моральності в душах молодого покоління, яке має жити згідно з вищими людськими принципами – добра, любові, милосердя. Помічником для вирішення цього завдання є Література – скарбниця духовно-моральної культури людства.

Тож запрошуємо до участі у конкурсі «Виховуємо духовність».

Кращі роботи будуть друкуватися у журналі щономера в однойменній рубриці.


Отже, надсилайте свої розробки на конкурс, щоб якомога скоріше побачити їх на сторінках улюбленого часопису та поділитися своїм досвідом із колегами з усіх куточків України.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати заявку та скановану квитанцію про передплату на журнал «Зарубіжна література в школах України» терміном від шести місяців на 2015 рік.

Передплатити журнал можна з будь-якого місяця.
У заявці необхідно вказати своє прізвище, ім`я, по батькові, місце роботи (повна назва школи) та стаж, домашню адресу, поштовий індекс, контактний телефон. Додайте, будь ласка, також свою світлину.
Усі, хто братиме участь у конкурсі, гарантовано отримають Сертифікати учасників конкурсу, що стане важливою складовою вашого вчительського портфоліо і допоможе успішно пройти атестацію.
Переможці отримають дипломи та призи.
Конкурсні роботи приймаються до 1 червня 2015 року
Надсилайте роботи на електронну адресу редакції:antrosvit@ukr.net

2014 н.р.


 Продовжується фестиваль творчих учительських робіт есе.«Україна в моєму серці», термін подачі робіт 
до 15 жовтня 2014 року. . Надсилайте їх на електронну адресу КТЦ «Педагог»kon.tr.center@gmail.com


 Шановні читачі!

Нагадуємо, що триває ПЕРЕДПЛАТА на журнал

«Зарубіжна література в школах України» на друге півріччя 2014 року. 

Поспішайте передплатити  часопис та отримайте високу якість професійної інформації
ЗА НАЙНИЖЧОЮ ЦІНОЮ серед усіх фахових видань України.
Як передплатити журнал?

Періодичність видання: 12 номерів на рік.

Мова видання: українська, російська.


Оформити передплата журнал можна у будь-якому поштовому відділенні України, а також On-line на сайті ДП "Преса".
Передплатний індекс: 90230

Вартість видання у Каталозі ДП "Преса"

1 міс. — 18.35

3 міс. — 55.05
6 міс. — 110.10
12 міс. — 220.203. Увага: конкурс для вчителів!
 Журнал «Зарубіжна література в школах України»  оголошує новий конкурс для передплатників часопису 
«Урок, яким я пишаюся»

 Журнал створений як для вчителів-професіоналів, так і для молодих учителів, які тільки-но розпочали свій шлях на освітянській ниві.
Усіх освітян – і початківців, і досвідчених – об’єднує прагнення до творчості та бажання донести до учнів духовні скарби взірців світової літератури. 

Шановні словесники, у педагогічній скарбничці кожного вчителя є уроки, якими ви особливо пишаєтеся. Запрошуємо вас взяти участь у  конкурсі, «Урок, яким я пишаюся». Упевнені, що ваші конкурсні роботи, кращі з яких будуть надруковані в журналі упродовж 2014 року, дадуть потужний поштовх для плідної роботи і творчості вчителям України. Отже, надсилайте свої розробки на конкурс, щоб якомога скоріше побачити їх на сторінках улюбленого часопису. Для участі в конкурсі необхідно надіслати заявку та скановану квитанцію про передплату на друге півріччя 2014 року або на рік. 

У заявці необхідно вказати своє прізвище, ім`я, по батькові, місце роботи (повна назва школи) та стаж, домашню адресу, поштовий індекс, контактний телефон; бажано додати свою світлину. 
Усі, хто братиме участь у конкурсі, гарантовано отримають Сертифікатиучасників конкурсу, що стане важливою складовою вашого вчительського портфоліо і допоможе успішно пройти атестацію. 
Переможці отримають дипломи та цінні призи.


Конкурсні роботи приймаються до 1 грудня 2014 року 

Електронна адреса редакції: antrosvit@ukr.net
4. УВАГА!!!
Реєстрація в Клубі «ЗЛ» - 2014!
Шановні передплатники фахового видання
«Зарубіжна література в школах України»!
Запрошуємо вас зареєструватися у Клубі «ЗЛ». Це надасть вам більше можливостей для інтерактивної взаємодії з нашим часописом (участь у фахових та учнівських конкурсах, участь у дистанційних тренінгах, отримання Сертифікатів, першочерговий друк, участь у святкових лотереях тощо)
Для реєстрації у Клубі «ЗЛ» надішліть, будь ласка, на електронні адреси: редакціїantrosvit@ukr.net  та КТЦ «Педагог» kon.tr.center@gmail.com скановану квитанцію про передплату журналу «Зарубіжна література в школах України» (на друге півріччя 2014 року), фото та заявку за формою:
1.                 
Прізвище, ім’я, по батькові

2.                 
Дата народження

3.                 
Місце роботи (повна назва школи)

4.                 
Посада, кваліфікаційна категорія, звання

5.                 
Стаж роботи

6.                 
Ваші домашня та електронна адреси

7.                 
Номер Вашого телефону


Для перереєстраціїчленів Клубу «ЗЛ» достатньо надіслати на зазначені адреси скановану квитанцію про передплату журналу «Зарубіжна література в школах України» (на друге півріччя 2014 року) та вказати свої прізвище, ім’я, по батькові.

До початку нового навчального року усі, хто зареєструються та продовжать своє членство у фаховому об’єднанні, отримають Посвідчення членів Клубу «ЗЛ» – 2014.